• aviva
 • interrisk
 • gothaer
 • axa
 • uniqa
 • warta
 • compensa
 • liberty
 • generali
 • pzu
 • link4
 • proama

Ubezpieczenie samochodu Puławy- tanie OC i AC

Ubezpieczenie samochodu to najczęściej wybierany produkt przez klientów w Polsce. Warto pamiętać przed wyborem oferty, że na naszym rynku działa kilkudziesięciu ubezpieczycieli często posiadając bardzo zróżnicowane oferty cenowe. Klient chcąc wybrać tę najlepszą musi stracić sporo czasu na porównanie ofert i odrębne kalkulacje. Naszym zadaniem jest dobranie taniego ubezpieczenia już w kilka minut zapewniając, że przedstawimy najkorzystniejszą ofertę w Puławach. Przed przystąpieniem do kalkulacji warto przygotować wszystkie potrzebne dane, aby kalkulacja stawi przebiegła szybko i sprawnie.

Jakie dokumenty przygotować do kalkulacji polisy OC i AC?

- dowód osobisty
- dowód rejestracyjny
- poprzednią polisę

Podczas kalkulacji stawki należy podać wszystkie wymagane dane w sposób rzetelny i prawdziwy, wszystko po to aby wyliczona stawka była tą faktyczną do zapłaty.

Ubezpieczenie OC

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej kierującego pojazdem mechanicznym to ubezpieczenie obowiązkowe, które musi być wykupione na każdy zarejestrowany samochód w naszym kraju. Za brak ważnej polisy OC można otrzymać bardzo wysokie kary, których w zasadzie nie da się uniknąć. Z punktu każdego uczestnika ruchu drogowego jest to bardzo ważny element bezpieczeństwa, ponieważ zawsze możemy mieć pewność, że jeśli padniemy ofiarą kolizji lub wypadku drogowego to możemy liczyć na właściwe i szybkie odszkodowanie. Z punktu widzenia kierowcy polisa ta jest również bardzo istotna ponieważ w momencie gdy to on będzie sprawcą zdarzenia, ma gwarancję, że roszczenia finansowe z tytułu odszkodowania przejmie ubezpieczyciel.

Gwarantujemy, że naszą firmą otrzymasz najlepszą ofertę ubezpieczeń w Puławach, a kalkulację zrobimy dla Ciebie w zaledwie kilka minut bez wychodzenia z domu.

Ubezpieczenie OC – najważniejsza niska cena

Należy pamiętać, że ubezpieczenie OC jest ubezpieczeniem obowiązkowym, a co za tym idzie bardzo szczegółowo opisanym w ustawie odnośnie jego zakresu. Warto więc wiedzieć, że w zasadzie każda polisa OC jest identyczna i nie różni się w żaden sposób jej zakresem. Każdy klient powinien więc wiedzieć, że jedynym kryterium wyboru ubezpieczyciela powinna być w tym przypadku cena. Przede wszystkim należy porównać ceny i wybrać ofertę najtańszą, co zdecydowanie ułatwia nasz kalkulator OC/AC dostępny na stronie.

Ubezpieczenie AC, Assistance i NNW

Ubezpieczenie Auto Casco to rodzaj polisy dobrowolnej, w której to ubezpieczyciel zobowiązuje się do pokrycia szkody wynikłej z winy kierującego autem. Polisy Assistance to zapewnienie przez ubezpieczyciela pomocy (pomoc drogowa, transport pasażerów, hotel, auto zastępcze itp.) w razie kolizji lub awarii pojazdu. Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków wypłacane jest w razie szkody osobowej na osobie ubezpieczonej. Wszystkie wspomniane wyżej rodzaje polis są polisami dobrowolnymi, dzięki czemu ubezpieczyciel może dość dowolnie kształtować w nich zapisy umowne. Jest to ważna informacja dla klienta ponieważ w przypadku zakupu polisy OC może się on kierować tylko ceną, tak w przypadku tego rodzaju polis należy dokładnie porównać ich zakres, a nie tylko cenę.