• aviva
 • interrisk
 • gothaer
 • axa
 • uniqa
 • warta
 • compensa
 • liberty
 • generali
 • pzu
 • link4
 • proama

Ubezpieczenie domu Puławy - tanie polisy

Wartość nieruchomości jaką jest rodzinny dom nie ta się tak naprawdę wycenić, wiążą się z nim sentymenty i przywiązania. Bardzo często wybudowanie domu jest rodzinnym marzeniem, które zrealizowane po wielu latach warto należycie chronić na wypadek zdarzeń losowych. W Centrum Ubezpieczeń Puławy wiemy, jak ważny dla naszych klientów jest ich rodzinny dom przez co przykładamy 100% uwagi na dobranie optymalnej oferty ubezpieczeniowej w tym zakresie. Poza niską ceną polisy oferujemy dobór polisy, która spełni oczekiwania klienta oraz należycie zabezpieczy jego majątek.

Jeśli szukasz taniej i dobrej polisy dla swojego domu to wypełnij nasz formularz, a my przedstawimy w zaledwie kilka minut swoją ofertę.

Co potrzeba do zawarcie ubezpieczenia domu w Puławach?

Dla mieszkańców Puław oraz okolicznych miejscowości posiadamy specjalną ofertę ubezpieczeniową, która prawie w pełni jest realizowana przez internet. Poświęć kilka minut aby prawidłowo wyliczyć stawkę swojego ubezpieczenia.

- Należy podać aktualną wartość nieruchomości – od tego parametru będzie w dużej mierze zależeć stawka składki na polisę. Proszę jednak zwrócić uwagę, że nie wskazane jest zaniżanie wartości nieruchomości, ponieważ w przypadku wystąpienia szkody ubezpieczyciel może wykazać tak zwane niedoubezpieczenie, co w konsekwencji będzie prowadziło do wypłacenia mniejszego odszkodowania.

- Proszę wypełnić szczegółowo i ze starannością inne pola w formularzu, wszystko po to aby nasz system mógł poprawnie wyliczyć stawki.

- Proszę podać aktualną i realną wartość wyposażenia dodatkowego.

- W przypadku gdy ubezpieczenie jest wymagana w kredycie hipotecznym należy podać dokładne dane oddziału banku, celem wykonania cesji na bank.

- Na późniejszym etapie możesz zostać poproszony o dosłanie aktualnych zdjęć budynku lub umówi się z Tobą rzeczoznawca na oględziny kontrolne.

Co obejmuje ubezpieczenie domu?

W zależności od Twoich potrzeb ubezpieczenie domu może obejmować tylko tak zwane „mury” lub nieruchomość wraz z wyposażeniem. Bardzo często zdarza się, że ubezpieczenie „murów” stosuje się na etapie budowy lub na potrzeby kredytu hipotecznego. To od klienta zależy w jakim stopniu chce rozszerzyć zakres ochrony oraz od jakich dodatkowych ryzyk się ubezpieczyć.

Jakie składowe części nieruchomości mogą zostać objęte polisą?

- mury domu oraz jego elementy
- wszystkie pomieszczenia, piwnica, garaż, strych
- ogród, meble ogrodowe, roślinność, system nawadniania oraz inne elementy dekoracyjne
- posadzka zewnętrzna
- ogrodzenie, bramy i automatyka do bram
- okna dachowe
- sprzęt rtv, agd, komputerowy
- telefony komórkowe, tablety
- biżuteria i inne kosztowności
- gotówka
- meble

Jak dobrać odpowiednie ubezpieczenie domu?

Warto na wstępie tego pytania zaznaczyć jedną ważną kwestię – mianowicie nasza firma zawsze dopasuje ofertę do Twoich potrzeb ponieważ współpracujemy z wieloma ubezpieczycielami takimi jak Aviva, Axa, Ergo Hestia, Allianz, Warta, Proama i inne. Z uwagi na fakt, że nie ogranicza nas oferta możemy zaproponować polisę szytą na miarę.

Każdy klient musi wiedzieć, czy chce ochrona ubezpieczeniową objąć minimum jakim jest budynek czy rozszerzyć ochroną ubezpieczeniową wyposażenie, kosztowności oraz rozszerzyć ochronę na ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym.